Базальтовый цилиндр.jpg

Базальтовий циліндр

Циліндри базальтові без покриття. Використовуються в якості основного теплоізоляційного шару. Для цієї продукції існують різні варіанти покривного шару (склопластик, фольга на склосітці, кожуха оцинкована сталь / алюміній / нержавіюча сталь).

Параметри:

Циліндри з базальтового волокна являють собою сегментированную оболонку 1 м в довжину.

Зовнішній діаметр трубопроводів: від 18 до 529мм. товщина ізоляційного шару від 30 до 150 мм.

Галузь застосування:
• теплова ізоляція трубопроводів в будівлях і спорудах (житлове, цивільне, промислове будівництво, в тому числі харчова промисловість)
• для ізоляції теплових мереж, промислових трубопроводів всіх типів з температурою теплоносія до 350 ° С.

Переваги:

  • низька теплопровідність

коефіцієнт теплопровідності циліндрів знаходиться в межах 0,037 Вт / м * К.

  • Чи не горючість

циліндри з базальтової вати, відносяться до негорючих матеріалів. Можуть бути використані в тих місцях, де існують підвищені вимоги до пожежної безпеки.

  • гідрофобність

допускаються контакти з водою без погіршення якості теплоізоляції. На відміну від будь-яких матів, як мінераловатних так і базальтових, які не допускають прямого впливу вологи.

  • Екологічна безпека

в процесі періоду експлуатації при дотриманні температурного режиму базальтові циліндри не виділяють в атмосферу шкідливих речовин.

  • Швидкість і зручність монтажу.

Одне з головних переваг даного типу теплоізоляції трубопроводів. Значну частину бюджету по облаштуванню теплоізоляції займає оплата робочого часу монтажників. Зручність і простота монтажу циліндрів дозволяє скоротити ці витрати. За час, який бригада з 4х монтажників витратить на замотування 10 метрів труб матами, 2 монтажника покриють циліндрами 50 і більше метрів труб!

  • Більш тривалий термін експлуатації

щільна структура базальтових циліндрів гарантовано не втрачає своїх якостей протягом всього періоду експлуатації і допускає повторне використання утеплювача після демонтажу!

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: