Wave
РШПЦ.jpg

Цемент розширюється РШПЦ

РШПЦ - використовується при виготовленні залізобетону для збірних конструкцій, коли потрібна сировина високих марок, при установці анкерних болтів, ущільненні проходів кабелю в трубах, проведенні герметизації стиків панелей зовнішніх стін, різних термінових ремонтних роботах по зміцненню проломів і отворів в масивних бетонних спорудах.

Портландцемент - це різновид цементу, який являє собою гідравлічне в'язка речовина. Він складається переважно з силікату кальцію (Беліта і аліта). Цей компонент досягає близько 70 - 80% від загального складу і здатний надати кінцевого продукту поліпшені властивості і характеристики. Цей вид цементу найбільш популярний у всьому світі.

Швидкість і терміни схоплювання фіксується на спеціальному приладі з температурними показниками +18 - 22 ° С. Зазвичай цей процес приходить в дію через 30 хвилин і закінчується на 4 год. Приємно порадують високі показники міцності на стиск; через 3 доби не менше 20,0 МПа, а через 7 діб не менше 30,0 МПа. Лінійне розширення також відповідає нормам - через три доби знаходиться в межах 1,0% ÷ 4,5%.

Процес приготування розчину досить простий, щоб самостійно його виконати. Для цього буде потрібно від 1,4 до 2,1 літра води на кожні 10 кг цементної суміші. Більш точний обсяг води розраховується залежно від необхідної густоти розчину. Додавання піску в розчин знижує його розширення; при співвідношенні цемент / пісок: 1: 1 ≈ на 50%, 1: 2 ≈ на 60 - 75%, 1: 3 ≈ на 80 - 85% від вихідного лінійного розширення.

Головними перевагами матеріалу є його висока міцність, стійкість до низьких температурних показників і водонепроникність.

Цемент випускається в спеціальних поліетиленових мішках по 50 кг.

Замовляючи продукцію у нас, Ви отримуєте її в будь-якій точці країни по максимально доступною ціною.

ГИР 2.jpg

Цемент ГІР 2

Цемент гідроізоляційний, сульфатостойкий, лугостійкі, безусадковий, бистротвердеющий, високоміцний ГІР-2 М-600

Проведення будівельних робіт в особливо складних умовах часто вимагає від бетону та інших цементних сумішей наявності низки спеціальних характеристик, без яких виконання поставлених завдань є нездійсненним. Спеццемент ГІР-2 М-600 є одним з речовин, що володіють широким спектром унікальних властивостей, які, безсумнівно, допомагають максимально універсально і ефективно використовувати матеріал на найрізноманітніших об'єктах.

Цемент призначений для загальнобудівельних та спеціальних робіт:

- для виробництва бетонних і залізобетонних конструкцій без використання теплової обробки при температурі навколишнього середовища не нижче + 10˚С;

- для гідроізоляції стиків бетонних і залізобетонних конструкцій, в тому числі для механізованої зачеканки швів між тюбінгами при проходженні тунелю метрополітену в умовах малих водопритоків.

За механічної міцності цемент відповідає марці 600.

Фізико-механічні властивості:

-строки схоплювання

початок, не пізніше 30хв;

кінець, не пізніше 6часов.

-Міцність при стисненні:

у віці 3-х діб, 30МПа

у віці 28-ми діб, 60МПа

-Водонепроніцаемость (через 48часов від моменту замішування): 5 атм в розчині 1: 1 при в / т = 0,15: 0.17

Цемент ГІР-2 в мішках по 50кг

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: