Шнур базальтовый..jpg

Шнур базальтовий теплоізоляційний

опис:

Шнур базальтовий теплоізоляційний застосовується зазвичай для термоізоляції і шумоізоляції в самих різних і численних сферах використання, тому що має найбільшу теплостійкість і незаймистість в порівнянні з аналогічними матеріалами.

Шнур базальтовий теплоізоляційний БТШ виготовляється за допомогою тонких базальтових волокон, закручується і обплітає базальтовим ровінгом. Базальтовий шнур бездоганно заміщає вже і без того давно застарілі азбестові шнури в численних сферах застосування. Щільність базальтового шнура задається силою і частотою плетіння. Цей матеріал прекрасно підійде для теплоізоляції і звукоізоляції. Екологічно чистий продукт, у складі якого відсутні: канцерогенні, також токсичні елементи і зовсім немає фенольного сполучного. Тривалі волокна базальтового шнура мають хороші характеристики по міцності, вони об'єднані між себе міццю природного зчеплення. Таким чином у теплоізоляційного шнура висока паропроникність і невисока гігроскопічність. Вражаюче, але на порядок міцний від дрібних гризунів і мікроорганізмів, також володіє довгим терміном служби, близько п'ятдесяти років.

застосування:

Найбільшу користь базальтовий шнур ущільнювача знайшов в ізолювання будь-якого теплового агрегату, також теплопровідних систем спільного і особливого призначення. Також знайшов застосування для електростанцій атомного походження, теплоелектроцентралі, теплової електричної станції, також для хімічної, газової та нафтопереробної промисловості. Не можна не згадати у використанні його елементом, який чудово ущільнює і справно зберігає тепло для будь-яких теплових і нагрівальних печей, устаткування. Відмінно себе проявив в забивання стику бетонованій панелі в будівельній конструкції, в будові самих різних судів, у металургії чорних металів, в харчовій індустрії. Добре застосовується в термоізоляції трубопроводів невеликих діаметрів. Переважає в різних сферах народного господарства

.

переваги:

  • Має у своєму розпорядженні дуже великий термоустойчивостью, вогнестійкість, не займається;

  • Володіє хімічною стійкістю до кислотної і лужної середовищі;

  • Дуже стійкий від шкоди гризунів і мікроорганізмів;

  • Довгий період служби, наближається до п'ятдесяти років;

  • Терміном можливості використання просто не володіє.

властивості:
Щільність 120-140 кг / м³
Теплопровідність при 25 ° С 0,055 Вт / (м • К)
Теплопровідність при 125 ° С 0,072 Вт / (м • К)
Теплопровідність при 300 ° С 0,098 Вт / (м • К)
Гранична температура використання 700 ° С
Вологість 2,0%
горючість негорючі
Виділення шкідливих речовин при згоранні немає

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: