


шамотний порошок
порошок шамоту
Шамот - вогнетривка глина або каолін, обпалені до втрати пластичності, видалення хімічно зв'язаної води і тією чи іншою мірою спікання. Іноді шамотом називають також деякі інші вихідні матеріали для виробництва вогнетривів, обпалені з метою окускования порошків (нерідко в суміші з глиною) і стабілізації властивостей матеріалу (Високоглиноземисті, корундовий, цирконовий «шамот»).
У практиці художньої кераміки шамотом часто називають пластичну масу на основі глин різного складу з додаванням 30-40% власне шамотної крихти розміром 0,2-2,5 мм, а також готові обпалені вироби з цієї маси: шамотні вази.
Шамот отримують випалюванням (переважно при 1300-1500 ° С) в обертових, шахтних або інших печах вихідної сировини у вигляді природних шматків або брикетів, приготованих на стрічкових, вальцевих і інших пресах. Ступінь спікання шамоту характеризується водопоглинанням, яке зазвичай становить від 2-3 до 8-10% (для «нізкожжённого» шамоту 20-25%).
Після дроблення і подрібнення шамот застосовують в якості охляли (зменшення пластичності і усадки при сушінні і випалі) компонента шамотних мас при формуванні виробів (або, відповідно, високоглиноземистих та інших вогнетривів), виготовленні мертелей, торкрет-мас, як заповнювач вогнетривких бетонів і т.д.
КОНТАКТИ
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:
Наша адреса:
03134 м.Київ, вул.Якутська 8
Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: