mat-tehnicheskij-tehnonikol.jpg

Мат технічний ТехноНІКОЛЬ

Опис:

Якісні та ефективні технічні мати ТехноНіколь (40кг / м3)
Дані технічні мати не мають ніякого покриття, а також вони не прошиті сіткою з оцинкованої сталі. Виготовляється ця продукція з базальтової мінеральної вати, яка є екологічно чистим, безпечним і дуже довговічним матеріалом. Виробляються технічні мати корпорацією Техноніколь нову назву Sweetondale з кам'яних гірських порід базальту.
На вигідних умовах ви можете купити цю високоякісну і ефективну теплоізоляційну продукцію в нашій компанії в г. Киев. У нашій організації завжди прийнятна і невисока ціна технічних матів Sweetondale. Незважаючи на те, що ми знаходимось в Києві, проте, у нас ви можете замовити цю продукцію з будь-якої точки України з доставкою, за допомогою кур'єрських служб. На нашому складі цей утеплювальний матеріал завжди в достатній кількості, тому ми в найкоротший термін відправимо вам необхідний обсяг цих матів.

Області застосування
Технічні теплоізоляційні мати Sweetondale використовуються для ізолювання всіляких об'єктів, наприклад: трубопроводів будь-якого діаметру, труби можуть бути круглі або конусні, а також мати застосовують для ізоляції плоских конструкцій.
Дуже часто цей матеріал використовується для ефективної ізоляції різних резервуарів, газоходів, електричних фільтрів і водонагрівальних ємностей. Можна використовувати мати Техноніколь для вертикально і горизонтально розташованих поверхонь в сфері будівництва і промисловості, однак ці мати не можна застосовувати в харчовій сфері.
Найчастіше дана продукція використовується для звукоізоляції вентиляційних систем, а також мати добре показали себе при ізолювання всіляких інженерних мереж, наприклад, теплових мереж, промислових теплових трас, магістралей, різного інженерного і промислового устаткування.
переваги матів
Серед переваг цієї продукції від корпорації Технониколь можна виділити наступні:
• випускається у вигляді рулонів, завдяки чому зручно транспортувати і використовувати;
• можна застосовувати при температурі -180 - +570 градусів, завдяки чому сфера використання практично безмежна;
• теплопровідність базальтової вати мінімальна, тому втрати тепла практично відсутні;
• працювати з матами дуже зручно;
• вартість матеріалу приваблива.
Ширина даного матеріалу складає 1 метр, довжина рулону - 4 метри, а товщина може бути 5 або 10 сантиметрів.

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: