Wave
ШЛ_0_4_5.jpg

Характеристики:

Країна виробник: Україна

Вид цегли: Шамотна

Вид спеціального цегли: Вогнетривкий

Форма: прямий

Класифікаційна температура: 1150 ° С

розмір: 230 * 114 * 65 мм

вага 1 шт .: = 0,7 кг.

упаковка: 10 шт.

Легковагі вироби: шамотні ШЛ-0,4 (цифри вказують на щільність матеріалу 1,0 і 1,3 кг / м3 відповідно) виготовляються на основі вигоряючими добавок, маркуються на тарі або упаковці.

Що поставляється компанією ТОВ «Інкрафт» теплоізоляційний легкий цегла марок ШЛ 0,4 застосовується для теплоізоляції: термо- і електропечей, теплообмінної апаратури, випарних агрегатів, підігрівачів, газових печей, обпалювальних печей будівельних матеріалів, котлоагрегатів усіх конструкцій, паропроводів, печей металургійної і коксохімічної промисловості .

Цегла ультралегковесний (шл-0,4) стійкий до впливу високих температур (вогнетривкість до 1550 ° С), хімічних речовин, відрізняється чудовою механічною міцністю, термо- і жаростійкістю. Теплоізоляційний ультралегковесний матеріал, який має прямокутну, або клиноподібну форму, забезпечує економію енергоресурсів агрегатів від 20 до 70%. А також зменшує їх масу і габаритні розміри.

Застосування легкого цегли (ШЛ-0,4) дозволяє економити час на розігрів і охолодження печей в 5 разів. Загальне скорочення витрати палива при цьому складає на печах безперервної дії 10-15%, а в печах періодичної дії 45%.

Футеровка печей легковагими цеглою (шл 0,4 шл) в 5-10 разів скорочує капітальні вкладення на будівництво

печей.

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: