Кожуха.jpg

Димохід оцинкований,

нержавейка,

алюмінієвий

  • Власне виробництво дозволяє нам виготовляти димоходи й вироби з оцинковки, нержавійки та алюмінію будь-якої складності і конфігурації.

  • Наші фахівці порадять і втілять в життя всі Ваші нестандартні рішення.

  • Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально, виготовляємо як стандартні вироби, так і вироби за кресленням замовника.

Опис:

У нас власне виробництво димарів для ізоляції!
Димохід однією з найважливіших частин опалювальної системи. Саме від якості матеріалів, з яких виготовлений димохід, а також від правильності його установки і монтажу, безпосередньо залежить робота котла, каміна або печі і навіть здоров'я мешканців будинку.
Види димоходів:
* одностінні димоходи - для закриття існуючих каналів. Вони надійно захищають існуючий димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи опалювальних приладів. Використовуються для димового каналу усередині опалювального приміщення, або як вставки в існуючий димохід газового котла, каміна, печі та ін ..
* Утеплені димарі (сендвіч) - для облаштування димарів зовні приміщення (прибудовані димоходи, частина димоходу, яка перебуває над дахом) Попередньо ізольовані труби складаються з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Між ними знаходиться пресований мінераловатний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід, що дозволяє звести до мінімуму утворення конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період.
 димоходи з оцинкованої сталі, товщиною 0,5 мм,
 термін служби на відкритому повітрі 8 років.
 застосовуйте димоходи для захисту теплоізоляції труб від дощу, снігу, граду

* виготовляємо індивідуально під замовлення

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: