Wave
Асботкань АТ..jpeg

Азбестова тканина АТ

опис:

Тканина азбестова (АСБОТКАНЬ АТ) являє собою полотно з переплетених азбестових ниток, що містять від 5 до 18% сполучного волокна (віскози, бавовни, лавсану)

опис:

Тканина азбестова АСТ-1 ГОСТ 6102-94. Інша назва: асботкань - полотно з переплетених азбестових ниток з додаванням скловолокна, що надає їй додаткову міцність. Застосовується в якості теплоізоляційного матеріалу. Випускається в рулонах, до 80 кг. вагою. Упаковуються в основному в поліетиленову плівку або мішки, перев'язані технічним або синтетичним шпагатом, а також клейкою стрічкою.

застосування:

Застосовується в якості теплоізоляційного матеріалу прокладки в котельнях, печах а також у різному теплотехнічному обладнанні при температурі ізольованих поверхонь до 450 ° С. Асботкань використовується також для виготовлення прогумованих тканин, асботекстолітов і Асбопластіки, виробів промислової техніки, для прошива жарозащітной одягу і теплозахисних покриттів.
Азбестова тканина має високу міцність, зносостійкість і довговічність.

Вимоги безпеки:

При роботі з тканиною в повітря робочої зони можливе виділення містять азбест пилу. Азбестовмісні пил володіє переважно фіброгенну дію, місцем її можливої ​​кумуляції є легкі. Гранично допустима концентрація пилу в повітрі робочої зони 2 мг / м3 (максимально разова) і 0,5 мг / м3 (середньозмінна), клас небезпеки 3 (Ф, К) щодо доповнення N 4 до списку гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин в повітрі робочої зони , затвердженим Міністерством охорони здоров'я 26,05,88 N 4617-88.

Азбестова тканина пожежо- та вибухобезпечна.

Тканини азбестові марок:

АТ-1С, АТ-2, АТ-3, АТ-4, АТ-7, АТ-9, АТ-16 являють собою полотно, виготовлене шляхом переплетення азбестових ниток на ткацькому верстаті. Тканини азбестові марок АТ-1С, АТ-2, АТ-3, АТ-4 застосовуються для виготовлення виробів промислової техніки (асботекстолітов, набивань, рукавів, прокладок кілець, манжет) і в якості теплоізоляційного матеріалу прокладки з температурою ізольованих поверхонь від +130 ° С до + 400 ° С. Тканини АТ-1С використовується також для виготовлення прогумованих тканин. Тканина АТ-7 застосовується в якості теплоізоляційного матеріалу прокладки з температурою ізольованих поверхонь до + 400 ° С. Тканина АТ-9 застосовується в якості теплоізоляційного матеріалу з температурою ізольованих поверхонь від + 130 ° С до + 400 ° С. Тканина АТ-16 застосовується в якості діафрагми при електролізі води, крім електролізів спеціального призначення.

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: