Wave
Асбошнур ШАОН..webp

Азбестовий шнур ШАОН

опис:

У компанії «САМТЕПЛОБУД» ви можете вибрати і купити азбестовий шнур будь-якої необхідної товщини. Є повний асортимент виробів діаметром від 3 до 35 мм - всього близько 20 різновидів.

опис:

Азбестовий шнур ШАОН

У компанії «САМТЕПЛОБУД» ви можете вибрати і купити азбестовий шнур будь-якої необхідної товщини. Є повний асортимент виробів діаметром від 3 до 35 мм - всього близько 20 різновидів. Вся продукція випущена під маркою GR, відповідає російському ГОСТ 1779-83, має круглий поперечний переріз і щільну плетену структуру.

Застосування асбошнур.

 

призначення:

Азбестовий шнур призначений для захисту нерухомих з'єднань механізмів і агрегатів від пара, газів, вологи і технічних рідин. Матеріал широко використовується в комунальному господарстві, цивільному будівництві, авіа- і автомобілебудування, суднобудівної промисловості, енергетиці, застосовується як теплоізоляція на трубопроводах, ущільнювач в теплових агрегатах. Серед компаній, які найчастіше купують азбестовий шнур теплові мережі і підприємства ЖКГ.

 

Шнур азбестовий (ШАОН) відноситься до виробів загального призначення. Сердечник шнура виготовляється з декількох кручених ниток (або азбестового рівниці) і обвивається зовні мінеральним волокном. Бавовна і штучні волокна в шнурі виступають виключно як допоміжні елементи, основним матеріалом шнура є азбест, саме він відповідає за характеристики продукції.

Зовнішній вигляд шнура з азбесту

Вироби товщиною до 8 мм випускаються без сердечника - це циліндричні шнури, виготовлені зі скрученого однониткової пряжі (напрямки крутки шнура і однониткової пряжі протилежні).

«САМТЕПЛОБУД» пропонує купити найбільш популярні азбестові шнури ШАОН, затребувані в різних галузях промисловості.

 

Переваги шнура азбестового:

  • висока міцність на розрив і розтягнення завдяки великій довжині в

  • олокон і силі природного зчеплення між ними;

  • відмінна теплостійкість - робоча температура може досягати +400 ° С, властивості і форма шнура при цьому не зміняться;

  • висока хімічна стійкість до кислотних і лужних середовищ;

  • шнур азбестовий не гниє, не приваблює гризунів, не руйнується під дією цвілі і мікроорганізмів;

  • азбест добре поглинає звуки;

  • шнур стійкий до вібрації, повертається у вихідну форму після крутіння і вигинів;

  • відмінний ущільнювач і утеплювач - негорючий, довговічний (термін експлуатації до 50 років, термін зберігання без втрати властивостей - 10 років).

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: