Wave
Асбестовая набивка..jpg

Азбестова набивка

опис:

Набивка азбестова плетена застосовується з метою ущільнення сальникових камер. Такі камери розташовуються на арматурі обладнання для перекачування рідин і газів. Набивання використовують для поршневих і відцентрових насосів. Вона придатна для застосування в багатьох агрегатах, які працюють при температурах від -70 до +400 градусів Цельсія. Деякі різновиди здатні витримувати температуру до -200 градусів Цельсія.

Набивання сальнікове азбестова є однією з найбільш поширених. Даний тип ущільнювачів використовується для 70% виготовлених насосів вищевказаних типів. Також 80% арматури випускається саме з таким ущільненням. Різниця може полягати в конкретних моделях набивань. Настільки широкому поширенню послужили якості температурної стійкості. Наявність додаткових просочень істотно впливає на робочі характеристики виробів.

ВИРОБНИЦТВО Азбестова сальникова набивка:

Дана продукція виготовляється з азбестового пряжі. Процес виробництва сальникової набивки   здійснюється за допомогою плетіння. Також можуть застосовуватися процедури скручування, в залежності від обраної технології. Набивання сальнікове плетена складається з волокон мінерального походження. Особливістю матеріалу є те, що його можна розщеплювати на найтонші волокна, які мають високий ступінь гнучкості. Хімічний склад азбестових набивань відноситься до водних силікатів магнію, заліза, кальцію. Вибір матеріалу стає очевидним при аналізі структурі волокна. Властивості матеріалу дозволяють експлуатувати вироби навіть в хімічній галузі, завдяки високій стійкості до впливу різних речовин.

ВИДИ ПЛЕТІННЯ сальникових набивок З АЗБЕСТУ:

Плетіння сальникової набивки може бути різним. Виділяють три основні типи:

 • наскрізне;

 • багатошарове;

 • одношарове.

Також може відрізнятися форма поперечного перерізу, що визначається обраною різновидом плетіння. Виділяють круглу і квадратну різновиди. Розміри перетину також визначається обраним способом плетіння. Існують стандарти для одношарового і наскрізного плетіння, при яких розміри перетину коливаються в межах від 4х4 мм до 28х28 мм. Завдяки своїм особливостям, багатошарове плетиво виявляється більш товстим, що збільшує межі стандартів перетину від 16х16 мм до 50х50 мм. Залежно від обраного варіанту будуть змінюватися фізичні характеристики вироби.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Сальникова набивка:

Набивання сальнікове азбестова згідно ГОСТ для арматури і насосів може використовуватися в різних робочих середовищах. При наявності просочення суспензією фторопласта, вироби можуть застосовуватися при контакті з зрідженими газами, з аміаком практично в будь-якому його стані, лугами. Морською водою та іншими агресивними середовищами.

Суха набивка застосовується переважно для нейтральних середовищ. Серед агресивних середовищ, допустимих для контакту з нею, є водна і газова. Також вона може контактувати з рідким аміаком.

Сальникова набивка просочена / промаслена жировим складом, легко переносять контакт з парою, агресивними газами і рідинами, а також різними нафтопродуктами. Вони мають більш вузький температурним діапазоном роботи, якщо порівнювати зі стандартною сухий набиванням. Не допускається застосування в умовах, де робоча температура буде понад +300 градусів Цельсія.

Азбестова набивка з додавання латунного дроту є однією з найважчих різновидів. Її застосовують при контакті з агресивними і нейтральними рідинами, газами і нафтопродуктами. Такі моделі часто просочуються антифрикційним складом.

МАРКИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ Азбестова сальникова набивань:

Компанія Нові Технології володіє виробничими можливостями з виробництва наступних сальникових набивань:

 • Набивання сальнікове азбестова АС - плетене сухе.

 • Набивання сальнікове азбестова АП-31 - плетені, просочена жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графитизированного.

 • Набивання сальнікове азбестова АПР - плетені, з латунним дротом, просочена жировим антифрикційним складом, графитизированного.

 • Набивання сальнікове азбестова АФТ - плетені, просочена суспензією фторопласта з тальком.

 • Сальникова азбестова набивка АФ - плетені, просочена суспензією фторопласта.

 • Сальникова азбестова набивка АГІ - набивка сальникова плетені, приклеєна з графітом, ингибированная.

Незабаром планується освоїти виробництво і інших марок азбестових набивань

 • АСС - набивка сальникова плетені, з сердечником з стеклоровінга, суха.

 • АПК - 31 - кручена, просочена жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графитизированного.

 • АСП - плетені з сердечником з стеклоровінга, просочена жировим антифрикційним складом, графитизированного.

 • АСП - 31 - набивка сальникова плетені з сердечником з стеклоровінга, просочена жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графитизированного.

 • АПР - 31 - плетені, з латунним дротом, просочена жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графитизированного.

 • АПРПС - сальникова набивка, плетені, з латунним дротом, прогумована, графитизированного, суха.

 • АПРПП - плетені, з латунним дротом, прогумована, просочена антифрикційним складом, графитизированного.

 • АФВ - плетені, просочена жировим змащенням із суспензією фторопласта і графіту.

 • ПАФС - набивка сальникова плетені, поліпропіленова з азбестовим сердечником, просочена суспензією фторопласта зі слюдою.

 • АР - скачана, прогумована.

 • АРС - скачана, прогумована, з гумовим сердечником.

КОНТАКТИ

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання:

Наша адреса:

03134 м.Київ, вул.Якутська 8

Або просто замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо: